Contact

 

Hitmetal BV
Thibostraat 3
5741 SJ Beek en Donk
Postbus 1
5740 AA Beek en Donk

Tel  +31 492 471333
Fax +31 492 463565
E-mail info@hitmetal.nl

KvK 17049832

BTW Nr. NL001223.860.B.01

Openingstijden
Maandag t/m vrijdag van 07:30 - 18:00 uur. (vrijdags tot 17:00 uur)

Algemeen Directeur
Dhr. R. Beukers
rbeukers@hitmetal.nl

Controller
Dhr. T. van Vijfeijken
tvanvijfeijken@hitmetal.nl

BU Manager Gaas, Nagels & Retail
Dhr. A. Klijn
aklijn@hitmetal.nl

BU Manager Permanente & Tijdelijke Hekwerken
Dhr. H. Thijssen
hthijssen@hitmetal.nl


Hoofd Inkoop
Dhr. F. van Gestel
fvangestel@hitmetal.nl

Accountmanager Gepuntlastgaas Nederland & België
Dhr. R. Spreuwenberg
rspreuwenberg@hitmetal.nl

Accountmanager Gepuntlast gaas Deutschland
Dhr. Jürgen Jockisch
jjockisch@hitmetal.nl


Accountmanager Permanente Hekwerksystemen Nederland
Dhr. L Verdonk
lverdonk@hitmetal.nl

 

Accountmanager Tijdelijke Hekwerksystemen Nederland
Dhr. R. Kroet
rkroet@hitmetal.nl

 

Accountmanager Permanente en Tijdelijke Hekwerksystemen België
Dhr. P. Verhoeven
pverhoeven@hitmetal.nl



Neem contact op
* Verplichte velden
Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »
← Keer terug naar de backoffice    Deze winkel is in aanbouw. Eventueel geplaatste orders zullen niet worden gehonoreerd of verwerkt. Verbergen